+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25

Rulolu Konveyör

Rulolu konveyörler, genel olarak üretim ve montaj hatlarında malzeme ya da Ürünlerin aktarılmasının yanı sıra yük biriktirme, stok tutma ve paketleme verimini arttırmak için kullanılabilir.

Rulolu Konveyörler, uygulamaya ve mevcut zemin alanına bağlı olarak düz veya eğimli olarak yapılabilir.. Düz Rulolu Konveyörlerde ya insan eliyle itilerek hareket sağlanır,yada motor yardımıyla rulolara hareket verilir. 

Rulolu konveyörler, yüksek yük kapasitesi ve çok çeşitli uygulamaları ile birçok üretim, depo ve dağıtım hattında kullanılabilir.

Rulolu konveyörler kargo, ambalaj, maden, otomotiv, tekstil, beyaz eşya gibi sektörlerde sıklıkla kullanılan konveyör tipleridir. Kullanım amacına göre rulolar paslanmaz, galvaniz kaplı, kauçuk kaplı ve plastik olarak imal edilirler. Bu tip konveyörlerde, yüksek ağırlıklı ürünler rahatlıkla taşınabilir.

Rulolu Konveyörlerde , Rulo Çapları taşınacak malzemeye göre seçilir. minumum 16mm rulo çapı,maksimum 200mm rulo çapı kullanılabilir.

07 Şubat 2021
431 kez görüntülendi