+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25

Plastik-Sıra Bilyalı Rulo Kapakları

 

Çapı 16mm et kalınlığı 1mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 6mm ye göre yapılmıştır.Çap 16 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

Çapı 20mm et kalınlığı 1mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 8mm ye göre yapılmıştır.Çap 20 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

 

 

Çapı 30mm et kalınlığı 1,5 mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 8mm ye göre yapılmıştır.Çap 30 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

 

 

Çapı 38mm et kalınlığı 1,5 mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 10mm ye göre yapılmıştır.Çap 38 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

 

 

Çapı 40mm et kalınlığı 1,5 mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 8mm ye göre yapılmıştır.Çap 40 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

 

 

Çapı 50mm et kalınlığı 1,5 mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 12mm ye göre yapılmıştır.Çap 50 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

 

 

Çapı 60mm et kalınlığı 1,5 mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 12mm ye göre yapılmıştır.Çap 60 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır plastik bilyalı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.