+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25

Metal-Rulmanlı Rulo Kapakları

Çapı 25mm et kalınlığı 1mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 8mm ye göre yapılmıştır.Çap 25 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

 

Çapı 38mm et kalınlığı 1,5mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 12mm ye göre yapılmıştır.Çap 38 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 50mm et kalınlığı 1,5mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 12mm ye göre yapılmıştır.Çap 50 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 60mm et kalınlığı 1,5mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 12mm ye göre yapılmıştır.Çap 60 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 60mm et kalınlığı 2mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 15mm ye göre yapılmıştır.Çap 60 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 60mm et kalınlığı 2mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 20mm ye göre yapılmıştır.Çap 60 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 76mm et kalınlığı 3mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 20mm ye göre yapılmıştır.Çap 76 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 80mm et kalınlığı 3mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 20mm ye göre yapılmıştır.Çap 80 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Çapı 89mm et kalınlığı 3mm olan rulolarda kullanılabilir. Mil çapı 20mm ye göre yapılmıştır.Çap 89 konveyör rulosu yapmak isteyenler hazır metal rulmanlı kapaklarımızdan alarak rulolarını hızlı bir şekilde yapabilirler.